Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Wysokość raty

Pożyczki Concash.pl - opinie Klientów

Nasza platforma finansowa, jaką jest Concash.pl daje możliwość uzyskania szybkiej pożyczki online i to praktycznie w każdej sytuacji. Serwis ma niezwykle przejrzysty układ, aby nawet osoby mniej obeznane w internecie nie miały żadnych problemów z korzystaniem z naszych usług.

Prawdopodobnie wiele osób zastanawia się, dlaczego skorzystać z oferty Concash, mimo że są także inne sposoby na uzyskanie pożyczki pozabankowej? Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta - o serwisie Concash.pl opinie są pozytywne, a to ze względu na wysoki procent pozytywnie zweryfikowanych wniosków o pożyczkę przez internet, korzystne warunki oraz tanie pożyczki online. Co tak naprawdę wyróżnia naszą platformę pożyczkową na tle konkurencji?

Wiarygodność serwisu i pożyczkodawców

Concash.pl jest w pełni wiarygodnym podmiotem, o czym świadczą dokładne dane firmy, a więc podany na stronie numer KRS, NIP i REGON, a także adres głównej siedziby. Druga kwestia dotyczy wiarygodności pożyczkodawców i trzeba podkreślić, że serwis dokłada wszelkich starań, aby wszystkich inwestorów i firmy współpracujące z platformą Concash odpowiednio zweryfikować pod kątem ich rzetelności oraz uczciwości. Dzięki temu pożyczkobiorcy mają pewność, że nie otrzymają ofert od niewiarygodnych pożyczkodawców.

Pożyczki bez BIK i KRD oraz w trudnych sytuacjach

Osoby, które widnieją w bazach dłużników, nie mają zdolności kredytowej albo nie mogą pochwalić się umową o pracę czy też wysokimi zarobkami, często słyszą odmowę przyznania kredytu bądź pożyczki i to nie tylko w instytucjach bankowych, ale także firmach pozabankowych. Serwis Concash.pl umożliwia uzyskanie określonej kwoty pieniędzy nawet tym, którym inni odmówili. Pożyczki bez BIK i KRD, pożyczki z komornikiem, pożyczki bez zaświadczeń czy też pożyczki dla zadłużonych są dostępne w ofercie i praktycznie każdy ma sporą szansę na pozytywną weryfikację wniosku i tym samym dodania swojej oferty. Osoby zadłużone mogą również liczyć na konsolidację kredytów i pożyczek.

Szybkie pożyczki online

O Concash.pl opinie pozytywne mają także osoby, którym zależy na możliwie szybkim i wygodnym załatwianiu formalności, najlepiej bez wychodzenia z domu. Czas to pieniądz, więc platforma pożyczkowa Concash wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, aby wszelkie formalności załatwić jak najszybciej. Wniosek o przyznanie pożyczki można złożyć online, po czym następuje weryfikacja telefoniczna z wyznaczonym pracownikiem Biura Obsługi Klienta. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku oraz dopasowaniu zainteresowanego inwestora, z którym pożyczkobiorca będzie chciał podjąć współpracę, kurier dostarczy umowę lub inwestor dostarcza dokumenty osobiście. Po podpisaniu umowy, pieniądze przekazywane są na konto. Szybko, łatwo i bezproblemowo.

Wyjątkowo wysoka przyznawalność pożyczek i najniższe oprocentowanie

Platforma pożyczkowa Concash.pl może pochwalić się wysokim procentem przyznawalności pożyczek, a przecież mowa o pożyczkach bez sprawdzania rejestrów w BIK i KRD, pożyczkach dla osób zadłużonych, posiadających komornika albo pożyczkach dla osób bez stałego zatrudnienia i bez zdolności kredytowej. Jednocześnie można znaleźć pożyczki z najniższym oprocentowaniem na rynku. Jest to możliwe, ponieważ inwestorzy znajdujący się w bazie serwisu inwestują swój kapitał właśnie w pożyczki. Mamy do czynienia z sytuacją typu win-win, gdyż pożyczkodawcy mogą osiągnąć większy zysk niż na lokatach bankowych, a pożyczkobiorcy dzięki temu otrzymują tańsze pożyczki w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Ten niewielki odsetek wniosków odrzuconych zazwyczaj dotyczy osób, które podają fałszywe dane lub posiadają na swoim koncie bardzo dużo opóźnienia w poprzednich pożyczkach realizowanych za pośrednictwem serwisu Concash. Jednak znacząca większość osób dostaję możliwość dodania swojej oferty do bazy serwisu.

Minimum formalności oraz przejrzyste zasady

Serwis wymaga jedynie dowodu osobistego, obywatelstwa polskiego, pełnoletności oraz potwierdzenia danych. Warto również podkreślić, że Concash nie pobiera od pożyczkobiorców prowizji od uzyskanej pożyczki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów manipulacyjnych albo przykrych niespodzianek napisanych małymi literami. Wszystko jest w pełni przejrzyste od początku do końca.

O Concash.pl opinie pozytywne mają wszyscy klienci, którym zależy na szybkiej i taniej pożyczce online, bez zbędnych formalności. Jednak największą grupę zadowolonych klientów stanowią niewątpliwie osoby zainteresowane szczególnym rodzajem pożyczek, jakimi są pożyczki bez rejestrów, pożyczki z komornikiem, pożyczki bez zaświadczeń oraz pożyczki konsolidacyjne.