Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Pożyczki pozabankowe Katowice

Pożyczki pozabankowe w Katowicach, jak i w każdym większym mieście stają się coraz bardziej popularną formą otrzymywania gotówki. Wiele osób szukających atrakcyjnej oferty, przebrnęło przez liczne punkty stacjonarne w mieście. Im ktoś bardziej wnika w szczegóły umowy, tym prędzej jest skłonny zrezygnować z takich ofert. Praktycznie zawsze oprocentowanie jest znacznie wyższe, niż potencjalny klient byłby skłonny takie koszta ponieść. Nie inaczej jest w placówkach bankowych, gdzie pożyczki są udzielane na mało korzystnych warunkach. Ponadto oddziały stacjonarne mają spore rachunki do zapłaty z tytułu utrzymania takiego lokalu oraz zatrudnienia pracowników - w efekcie czego Pożyczkobiorca jest zobligowany zapłacić sporo wyższą sumę pieniędzy niż pożyczył. Zapisy w umowach są często niezrozumiałe dla klienta, przez co on de facto zostaje oszukany na finalnej cenie wsparcia finansowego. Pożyczki lokalne w Katowicach dzielą się na kilka form otrzymywania gotówki:

  • Pożyczki z punktów stacjonarnych - cechują się sporymi kosztami oraz wysokimi karami w przypadku opóźniania w spłacie. Przeważnie decydują się na nie osoby posiadające wpisy w bazach BIK czy KRD.
  • Pożyczki bankowe - jest to forma, która wymaga weryfikacji wielu aspektów jak BIK, KRD, komornik, zaświadczenie o dochodach itd. Liczba formalności jest zdecydowanie najbardziej uciążliwa.
  • Pożyczki od prywatnych inwestorów - główną zaletą takich pożyczek są znacznie niższe koszta uzyskania takiej pożyczki, ponieważ prywatny inwestor ma własny kapitał, nie ponosi kosztów z prowadzeniem lokalu, zatrudniania pracowników. Jest to dla niego po prostu lepsze rozwiązanie niż lokata bankowa. Pożyczki lokalne w Katowicach, udzielane przez Pożyczkodawców prywatnych nie wymagają sprawdzania żadnych rejestrów, więc każdy może otrzymać szybką pożyczkę w niskiej cenie.

Gdzie szukać szybkiej i atrakcyjnej pożyczki pozabankowej w Katowicach?

Z racji tego, że prywatni Inwestorzy nie posiadają oddziałów stacjonarnych, nie mają swojej strony internetowej i nie prowadzą działań marketingowych - to znalezienie takiej osoby jest nieco trudniejsze niż w przypadku firm lokalnych. Oczywiście wystarczy wiedzieć gdzie mądrze i skutecznie znaleźć Inwestora lokalnego. Serwis Concash.pl jest największą platformą, która dobiera na podstawie preferencji osoby oczekujące pożyczki, jak i liczną grupę inwestorów, którzy chętnie zainwestują swoje oszczędności. U nas każdy ma możliwość otrzymania szybkiej pożyczki pozabankowej od Inwestora w Katowicach - nawet pomimo komornika czy wpisu w rejestrze BIK, czy KRD. Cała procedura jest niezwykle prosta, wystarczy dodać swoje ogłoszenie do bazy Concash i wybrać najciekawszą ofertę. Po znalezieniu inwestora pożyczka jest udzielana szybko, na przejrzystych zasadach i przy minimum wymaganych formalności. Koszty pożyczki od Inwestora prywatnego są nieporównywalnie niższe niż w przypadku innych form wsparcia finansowego!