Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

POŻYCZKI LOKALNE

Formy pożyczek krótkoterminowych, jak i długoterminowych mogą być realizowane bezpośrednio, jak i przy użyciu internetu. Wsparcie finansowe udzielane lokalnie ma swoje zalety, ponieważ Pożyczkobiorca ma możliwość spotkania się w danym miejscu z Inwestorem. Niesie to za sobą szereg korzyści - możliwość negocjacji oraz poznania osobiście inwestora, który w przyszłości będzie mieć zaufane do osoby, która spłaciła pożyczkę i tym samym kolejna może być tańsza (niższe oprocentowanie). Oczywiście interpretacja korzyści, jaką jest bezpośredni kontakt to sprawa indywidualna. Niektórzy wolą w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia z domu wybrać pożyczki typu chwilówki. Dzięki temu sporo czasu zostaje zaoszczędzone. W przypadku bardzo dużych kwot pożyczki czasami warto rozważyć znalezienie Inwestora lokalnego. Nawet jeden procent przy dużych kwotach to już jest sporo pieniędzy zaoszczędzonych. Jest wielu zwolenników tego typu form pożyczania, jak i osób, które stawiają na pierwszym miejscu wygodę i szybkość uzyskania pożyczki.

Skontaktuj się z nami - nasi konsultanci pomogą w uzyskaniu szybkiej pożyczki.

Nasz serwis jako jedyny posiada na tyle rozbudowaną bazę inwestorów, aby znaleźć dla praktyczne każdego dogodną ofertą w danej części Polski. Z racji tego, że mamy wiele lat doświadczenia w kojarzeniu obu stron to uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku pożyczkowym. W naszym serwisie możliwość otrzymania wsparcia finansowego ma praktycznie każdy. Czy jest to osoba zadłużona, posiadają komornika lub wpisy w bazach BIK oraz KRD. Nie ma to dla naszych Inwestorów znaczenia, a pożyczki są udzielane z ich własnego kapitału na ich własne ryzyko. Pożyczkodawcę interesuję realna możliwość spłaty pożyczki w terminie ustalonym w umowę, jednak zawsze można dojść do porozumienia w przypadku opóźnień w spłacie. Pożyczki lokalne, które są oferowane w naszym serwisie mogą być elastycznie. Dlatego tak wiele osób decyduję się na współpracę z nami, zamiast korzystać z banków.

Jak otrzymać pożyczkę lokalnie?

W zasadzie jest to o wiele prostsze niż większości osób się to wydaję. Cała procedura jest stosunkowo szybka i wygodna - wystarczy zaaplikować swój wniosek w naszym serwisie, potwierdzić dane i odszukać u nas ofertę, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Oczywiście pierwsza oferta nie musi oznaczać najlepsze, czasami warto poczekać kilka godzin, aby pojawiło się ogłoszenie na jeszcze lepszych warunkach niż klient oczekuje. My jako serwis nie pobieramy żadnej prowizji od udzielonej pożyczki, więc w naszej gestii jest zadowolenie klienta. Stawiamy na wygodną i owocną współpracę, ponieważ zadowolony klient może nas polecić dalej i tym samym zyskamy nowych użytkowników.