Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

SZYBKA POŻYCZKA CONCASH

Szybka pożyczka Concash przez internet jest świetnym wyborem dla osób, które cenią swój czas oraz pieniądze. Formalności „ograniczone do minimum” - tak brzmią hasła na wielu stronach firm czy banków, tylko pytanie, jak to wygląda w praktyce? Instytucje bankowe udzielające wsparcia finansowego mają z góry narzucone pewne normy, prawa i obowiązki. W efekcie tego konsument jest zobowiązany do podpisania sterty dokumentów, które często zawierają niejasne zapisy. Są nawet specjalne firmy, które zajmują się analizą umów, ponieważ często zdarzają się sytuacje, że klient nie wiedział przed zdecydowaniem się na dany produkt finansowy o ukrytych kosztach. Podobnie jest z parabankami, których jest coraz więcej. Warto również wspomnieć o kosztach tradycyjnych pożyczek online, na jakie składają się różne czynniki, które finalnie pokrywa pożyczkobiorca:

  • Wynajem lokalu - w dużych miastach czynsz za wynajem jest dość dużym wydatkiem. Samo wynajęcie to nie jest jedyny koszt z tytułu prowadzenia takiego lokalu. Rachunki za media, dekoracje, wyposażenie i wiele innych również kosztują.
  • Zatrudnienie personelu pracowniczego - branża bankowa jest dobrze płatna względem pracowników, szczególnie na wyższych stanowiskach. Często kosztem firmy jest zapewnienie telefonu, samochodu oraz garnituru dla takiego pracownika.
  • Szeroko rozumiany marketing - ulotki, pozycjonowanie strony, spoty reklamowe w telewizji, zatrudnianie promotorów, wpisy w branżowych katalogach i wiele innych to gigantyczne sumy.

Jak widać, aby taka instytucja finansowa mogła zanotować zyski na pożyczkach, to musi od swojego klienta wyciągnąć sporo pieniędzy pod pretekstem oprocentowania, karnych odsetek, opłat administracyjnych itd. Koniec końców klient decydujący się na tradycyjne pożyczki ma do spłaty znacznie większą sumę środków finansowych niż tą, którą faktycznie pożyczył. Jest to bardzo nie korzystne, a wręcz podchodzi pod manipulację. Gdyby Pożyczkobiorca wiedział wcześniej o wszystkich kosztach, to prawdopodobnie by się nie zdecydował na daną ofertę i szukałby korzystniejszej. Tylko pytanie gdzie?

Tania, bezpieczna i szybka pożyczka jest możliwa?

Jak najbardziej tak - wystarczy tylko wiedzieć gdzie takiej szukać. Pożyczki przez internet są możliwe do zaciągnięcia poprzez nasz serwis Concash.pl. Pożyczki pozabankowe działają na nieco innej zasadzie niż te tradycyjne i dzięki temu koszta, wygoda zaciągania i elastyczność spłat są znacznie korzystniejsze. Nasza platforma działa na zasadzie wyszukiwania Inwestorów w zestawieniu z potrzebami Pożyczkobiorcy.

Jak otrzymać szybką pożyczkę przez internet?

Mimo przekonań wielu ludzi nie jest to wcale takie skomplikowane i czasochłonne. Na samym początku trzeba określić parametry danej oferty, czyli wybrać, jaką kwotę potrzebujemy, na jaki okres spłaty oraz wybrać oprocentowanie, jakie chcemy zaoferować Inwestorowi. Oczywiście liczby ustawione na suwaki są poglądowe, ponieważ ustawiając np. 10% mamy szansę dostać pożyczę na niższym oprocentowaniu - to zależy z kolei od oferty Inwestora. W każdym razie oferty są zawsze wyszukiwane, aby nie przekraczały oprocentowania i aby były jak najkorzystniejsze dla Pożyczkobiorcy - pod względem ceny oraz czasu. Po złożeniu wniosku o pożyczkę przez internet wystarczy potwierdzić swoje dane z Biurem Obsługi Klienta i w następnym kroku wybrać dogodną ofertę od Inwestora.