Pożyczki bez BIK Oferty

Szybkie pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania BIK, KRD, BIG oraz ERIF, są aktualnie bardzo popularną formą otrzymania gotówki. Oferty wsparcia finansowego w takiej postaci są kierowane do praktycznie wszystkich osób prywatnych oraz firm, które nie chcą lub nie mogą otrzymać pożyczki od instytucji bankowych. Inwestorzy udzielający pożyczki bez weryfikacji baz, biorą pod uwagę jedynie możliwość realnej spłaty danej pożyczki w określonym terminie a przeszłość kredytowa oraz zapisy w rejestrach nie są żadną przeszkodą w kierunku jej otrzymania. Prywatnych inwestorów nie dotyczą takie same zasady oraz prawo jak w przypadku banków, ponieważ są to osoby z własnym kapitałem, które na własne ryzyko mogą zainwestować swoje oszczędności na pożyczkę dla osoby zainteresowanej.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych bez weryfikacji baz BIK-u i KRD.

Wiele osób jest niestety ignorowana przez banki z najróżniejszych powodów. Niektórzy z przyczyn, które wynikają z opóźnień w spłatach rat, przez windykację, zajęcia komornicze lub z innych powodów. Świetną alternatywą dla takich osób jest wybór pożyczki pozabankowej online. Poza najważniejszym faktem, jakim jest sama możliwość zaciągnięcia takiej pożyczki przez osoby zadłużone, które posiadają wpisy w rejestrach BIK, KRD, ERIF lub BIG jest dostosowanie elastycznej pożyczki. Niezależni Inwestorzy są skłonni się porozumieć z Pożyczkobiorcą odnośnie do kryteriów, jakie ma spełniać dana pożyczka, więc osoba zainteresowana ma pełną kontrolę nad ilością rat, kwotą oraz oprocentowaniem. Warto również dodać, że tego typu forma pożyczania gotówki jest szybka w procesie weryfikacji oraz formalności są ograniczone do wymaganego minimum.

Wpisy w rejestrach - nie są przeszkodą do otrzymania pożyczki pozabankowej.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduję się na pożyczki udzielane przez internet niż skorzystanie z usług tradycyjnych banków. Przyczyną takiego wyboru jest fakt, że banki nawet mimo dobrej zdolności kredytowej mogą dać decyzję negatywną i tym samym odmówić udzielania pożyczki. Takie zdarzenia prowadzą do frustracji i zażenowania osoby starającej się otrzymać kredyt. Dodatkowo nikomu nie jest na rękę tracić mnóstwo czasu na podpisywanie sterty dokumentów oraz czytania umów, które często bywają napisane w niezrozumiały sposób. Serwisy udzielające  pożyczek bez BIK czy kredytów są idealnym rozwiązaniem tego problemu. Nasz serwis jest dobrym przykładem rzetelnej firmy, która dba o wszystkie aspekty udzielania dopasowanych pożyczek na dogodnych warunkach. Concash to platforma zaprojektowana w przejrzysty i czytelny sposób, aby użytkowanie było przyjemne a co za tym idzie - zaoszczędzisz czas i pożyczkę otrzymasz szybciej.

Czym jest baza BIK, KRD i jak działa?

BIK (Biuro Informacji Kredytowej) - zajmuję się zbieraniem danych dotyczące zobowiązań kredytowych od przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Na zaniżoną ocenę wpływają różne czynniki jak: opóźniony czas wpłaty ustalonych rat kredytowych, wykorzystanie limitu kredytowego, częste zaciąganie nowych kredytów. Dane gromadzone przez BIK mogą być pozytywne (w przypadku spłat rat kredytu w wyznaczonym terminie) lub negatywne (w przypadku problemów lub wydłużonego czasu spłaty). Każda osoba ma możliwość sprawdzenia swojej punktacji w tym rejestrze, jeżeli potwierdzi swoją tożsamość na stronie internetowej: bik.pl

KRD (Krajowy Rejestr Długów) - jest to biuro informacji gospodarczej, która gromadzi informacje w bazie dłużników. Osoby zadłużone muszę mieć podstawy prawne, aby zostać dodanym do tego rejestru, jakimi są: przekroczenie ustalonej kwoty zadłużenia, niespłacenie rat w danym terminie oraz po upłynięciu miesiąca od czasu pouczenia. Dane w KRD są przechowywane oraz udostępniane przez okres 10 lat lub do czasu pełnego spłacenia wierzyciela. Podobni jak w przypadku BIK-u każdy ma prawo do sprawdzenia swoich wpisów w KRD pod adresem: krd.pl