Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Wysokość raty

Konsolidacja zobowiązań finansowych


Konsolidacja zobowiązań finansowych to nic innego jak połączenie wielu różnych długów w jeden z niższą ratą. Aktualnie pożyczki przez Polaków są pobierane stosunkowo często i gdy stracimy kontrolę nad naszym budżetem, to możemy wpaść w spiralę długów. Kwoty zobowiązań mogą przewyższyć nasze środki, które możemy przeznaczyć na spłatę. W takiej sytuacji ciężko jest być terminowym i regularnie spłacać daną kwotę co może wiązać się z wpisami do rejestrów dłużników. Taki wpis z kolei utrudnia nam otrzymanie pomocy finansowej. Konsolidacja kredytów oraz pożyczek jest możliwa w każdej sytuacji, jednak trzeba wiedzieć, że nie każda firma bądź bank będzie zainteresowana współpracą. Bardzo często takie zapytanie spotka się z odmową już po krótkim wywiadzie. Jednak w każdej sytuacji da się coś zrobić, aby otrzymać pomoc.

Konsolidacja kredytów i pożyczek jest możliwa.

W przypadku wielu zadłużeń z wysokimi ratami można dokonać konsolidacji zobowiązania poprzez zaciągnięcie pożyczki na spłatę zobowiązań. Rata miesięczna w takiej sytuacji będzie niższa w przypadku wydłużenia czasu spłaty. Spłacając szybciej aktualne zobowiązania, jest również możliwość spłacenia mniejszej kwoty w ramach wcześniejszej spłaty. Takie rozwiązanie pozwala na ogromną wygodę oraz spokój, ponieważ konsolidacja pozwala na spłatę mniejszych rat miesięcznych, a co za tym idzie, finalnie zobowiązania stają się realne do spłaty. Ponadto jest możliwość konsolidacji kredytów lub pożyczek przez internet. Nasz serwis jest idealnym przykładem na wygodny sposób realizacji ogłoszeń oraz wniosków. Dajemy możliwość otrzymania pożyczek nawet w przypadku wpisów w BIK i KRD.

Wiele zobowiązań, jedna niższa rata.

Jedna niższa rata zawsze brzmi lepiej niż kilka uciążliwych rat. Każda osoba, która posiada wiele różnych pożyczek, wie jak ciężko jest kontrolować tyle różnych firm pożyczkowych w skali miesiąca. Co chwilę telefony z przypomnieniami od pożyczkodawców, listy oraz SMS-y. W takich sytuacjach ciężko jest zebrać myśli. Jest to niezwykle niewygodne, więc konsolidacja zobowiązań staje się coraz bardziej popularna oraz doceniania przez naszych klientów. Znacznie lepiej jest posiadać jednego pożyczkodawcę niż wielu różnych.