Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Concash Kredyt z zadłużeniem

Kredyt z zadłużeniem to szansa na pomoc finansową dla osób, których wiarygodność jest mocno obniżona z powodu odnotowanych długów. Trudno w takiej sytuacji liczyć na banki, jednak sfera pozabankowa ma interesujące propozycje na wydostanie się ze spirali zadłużenia. Są na to określone sposoby, z których warto skorzystać.

Gdzie szukać kredyt z zadłużeniem?

W naszym kraju wzrasta liczba osób, które sobie nie radzą ze spłatą różnego rodzaju zobowiązań. Często zaciągają kolejne kredyty i w końcu trafiają do rejestru dłużników. W tym momencie mają już mocno ograniczone możliwości zaciągnięcia kolejnego zobowiązania, aby pokryć raty poprzednich. Co więcej, bezrefleksyjne wnioskowanie o następne kredyty czy pożyczki też nie jest dobrym rozwiązaniem. Jedyną opcja pozostaje kredyt dla zadłużonych, o ile tylko dokładnie przeanalizuje się wcześniej swoją sytuację finansową.

Do wyboru są tak naprawdę dwie opcje. Pierwsza z nich oznacza wnioskowanie o kredyt oddłużeniowy w jednym z banków. Nie wszystkie pozytywnie weryfikują dłużników, więc przed podjęciem decyzji warto dokładnie przyjrzeć się propozycjom, a przede wszystkim wymaganiom potencjalnego kredytobiorcy. Należy także się liczyć z koniecznością dodatkowego zabezpieczenia np. w postaci poręczyciela (gwaranta), weksla lub hipoteki. Wysokość takiego zobowiązania zostaje ponadto indywidualnie dopasowana do możliwości spłaty osoby ubiegającej się o kredyt. Przy kilku zaległych kredytach czy pożyczkach dobrym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny.

Drugą opcją dla zadłużonych okazuje się pożyczka prywatna (społecznościowa). W wielu przypadkach to w zasadzie jedyny sposób na uzyskanie kredytu z zadłużeniem. Wystarczy skorzystać z wygodnej platformy internetowej, która łączy prywatnych inwestorów z osobami potrzebującymi dodatkowych pieniędzy. Wysokość takiego zobowiązania zależy od wartości zastawu, kiedy wybiera się kredyt z zastawem dla zadłużonych. Można również zdecydować się na kredyt na weksel dla zadłużonych. Warto podkreślić, że z tej propozycji mogą skorzystać także firmy.

Oferty kredytu online

Każdy ceni swój czas i preferuje naprawdę komfortowe rozwiązania. Dlatego nic dziwnego w tym, że większość osób zadłużonych szuka ratunku w internecie. Firmy udzialącje kredytu i prywatni inwestorzy wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom klientów i dlatego posiadają prezentację ofert online, które można łatwo przekalkulować. Osoby zadłużone mogą zatem szukać kredytów i pożyczek na stronie internetowej konkretnej instytucji, na porównywarkach internetowych albo na specjalnych stronach social lending. Dzięki temu nie muszą tracić swojego czasu na bieganie po całym mieście, aby znaleźć optymalną ofertę. Wystarczy chwila wolna, laptop czy smartfon i oczywiście dostęp do internetu.

Oferty online to również szybkie i łatwe procedury. Wystarczy wypełnić prosty formularz, w którym należy podać podstawowe dane – przede wszystkim informacje z dowodu tożsamości, adres, numer telefonu, numer konta bankowego i wysokość otrzymywanych dochodów. Zajmuje to zaledwie kilka minut.

Zalety:

Kredyty i pożyczki dla zadłużonych cieszą się ogromną popularnością, ponieważ dają szansę dłużnikom na wygrzebanie się z trudnej sytuacji finansowej. Rozwiązanie to przede wszystkim:

  • pozwala na porównanie oraz wybranie oferty online
  • ma nieskomplikowane i bardzo przejrzyste zasady
  • umożliwia uzyskanie dodatkowych pieniędzy zadłużonym osobom lub firmom