Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Pożyczka na alimenty Concash.pl

Z trudną sytuacją finansową zmaga się niejedna polska rodzina. W wielu przypadkach nie można jednak udać się po pożyczkę do banku, gdyż żaden nie potraktuje alimentów czy świadczeń rodzinnych jako źródła dochodu. Jednak w każdej sytuacji istnieje alternatywne rozwiązanie. Na rynku finansowym prócz banków działają także firmy, dzięki którym możliwa jest pożyczka na 500+, świadczenia rodzinne oraz alimenty. Warto również zaznaczyć, że w przypadku instytucji pozabankowych, jest możliwość otrzymania wsparcia finansowego nawet przez internet.

Pożyczka na świadczenia rodzinne

Za świadczenia rodzinne uznawany jest zasiłek oraz dodatki do zasiłku, świadczenia opiekuńcze lub rodzicielskie, zasiłek dla opiekuna albo zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka. Świadczenia rodzinne nie są uznawane przez banki za pewny przychód, dlatego nie mogą być podstawą uzyskania pożyczki. Inaczej jest jednak w przypadku firm pozabankowych oraz chwilówek, które można otrzymać w krótkim czasie bez stałego źródła dochodów i bez zbędnych formalności.

Pożyczka na 500+

Pożyczka na zasiłek 500+ może być realna do otrzymania przede wszystkim dlatego, że przez firmy pozabankowe traktowana jest jako pewnego rodzaju dochód. Niektóre firmy nie wymagają nawet dostarczenia potwierdzenia otrzymywanych wpływów i nie pytają o źródło otrzymywanych na konto przychodów. Rozpatrywanie formularza przez daną firmę pożyczkową odbywa się zazwyczaj bez weryfikacji rejestrów KRD, BIK. Zaletami takiego rozwiązania jest szybkie uzyskanie potrzebnej gotówki, nawet w kilkanaście minut po zawarciu umowy pożyczki, brak zbędnych formalności oraz możliwość uzyskania kwoty nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych na podstawie świadczenia 500+.

Pożyczka na alimenty

Oprócz pożyczek na świadczenia rodzinne można otrzymać także pożyczki na alimenty. Instytucje pozabankowe dopasowują się bowiem do potrzeb finansowych swoich klientów, tym samym oferując wzięcie pożyczki tym, którzy mają pewien dochód, a jednocześnie zostaliby z góry odrzuceni przez banki. Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w przypadku firm oferujących szybkie pożyczki przez internet. Firmy tego rodzaju weryfikują bowiem swoich klientów na podstawie ustalonych wytycznych i oceniają, czy dane alimenty będą dostateczną podstawą dla udzielenia szybkiej pożyczki. Jest to dobry wybór dla osób potrzebujących gotówki i pobierających alimenty, ponieważ takie zobowiązania mogą być zaciągane nawet przez internet. Tym samym można je szybko spłacić i nie obciążać zbyt długo domowego budżetu, pod warunkiem wywiązania się z terminów. Minimum formalności i szybka odpowiedź ze strony pożyczkodawcy sprawiają, że takie rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Kiedy możliwa jest pożyczka na 500+, świadczenia rodzinne oraz alimenty?

Chwilówki na raty mogą być udzielane na podstawie oświadczenia woli. Oznacza to, że osoba ubiegająca się o pożyczkę, oświadcza, że posiada źródło dochodu o konkretnej kwocie, a źródło to nie jest sprawdzane przez firmę pożyczkową. W takim wypadku do źródeł dochodu zaliczane są także właśnie świadczenia rodzinne oraz alimenty. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego najlepiej wypełnić formularz dostępny na stronie firmy pożyczkowej i w kilka chwil przekonać się, czy otrzymanie pożyczki jest możliwe.

Jak starać się o pożyczkę na świadczenia lub alimenty?

Pierwszym krokiem jest oczywiście znalezienie wiarygodnego pożyczkodawcy. Należy więc dokładnie przejrzeć oferty i sprawdzić poszczególne propozycje. Dobrze wybrać firmę, która działa na jasno określonych warunkach  - pozwoli to nabrać pewności, że taki pożyczkodawca nie ma nic do ukrycia i nie chce naciągnąć klienta na dodatkowe koszty. Do znalezienia odpowiedniej firmy posłużyć mogą także opinie innych pożyczkobiorców. Warto więc przejrzeć fora internetowe, specjalne strony poświęcone tego rodzaju pożyczkom i wybrać taką firmę, która cieszy się dobrą sławą oraz posiada ofertę godną uwagi. Następnie wystarczy już tylko poświęcić kilka minut na złożenie internetowego wniosku. Zaraz po zweryfikowaniu formularza klient powinien otrzymać odpowiedź od firmy pożyczkowej.

Podsumowanie:

Pożyczka na 500+, świadczenia rodzinne i alimenty może być zaciągana:

  • pozabankowo, bez zbędnej papirologi
  • na podstawie oświadczenia woli o źródle dochodu z 500+, alimentów czy świadczeń rodzinnych;
  • po wyborze odpowiedniej firmy pożyczkowej i wypełnieniu formularza;
  • przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu