Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń

Udając się do banku po pożyczkę, gdy nasza historia kredytowa nie je najlepsza, musimy najczęściej liczyć się z odmową. I nie ma się tutaj zupełnie czemu dziwić. Instytucje bankowe podlegają bowiem regulacjom, których nie są w stanie "przeskoczyć", co sprawia, że nawet gdy pracownik banku bardzo chciałby pomóc nam w trudnej sytuacji, to niestety nie będzie mógł nic zrobić, gdy ograniczają go zobowiązania bankowe. Podobną sytuację możemy spotkać wówczas, gdy chcemy uzyskać kredyt bez zaświadczeń. O czym konkretnie mowa? Oczywiście o tych dokumentach od pracodawcy, które poświadczają nasze comiesięczne zarobki. Jak uzyskać pożyczkę, gdy nie możemy uzyskać zaświadczenia od pracodawcy? Czy odpowiedzią na nasze problemy jest pożyczka z parabanku?

Pożyczki bez zaświadczeń — czyli jakie?

Pożyczka bez zaświadczeń to taka, w której pożyczkodawca umożliwia zadłużenie się pożyczkobiorcy bez przedstawienia zaświadczenia o pracy. Wybierając się do instytucji bankowej, niestety takie zaświadczenie jest koniecznością, aby w ogóle przejść do dalszego etapu rozpatrywania wniosku. Banku nie wystarczy fakt, że na naszym koncie gromadzone są pieniądze, czy są regularne wpływy. Problem może pojawić się również wtedy, gdy chcemy uzyskać pożyczkę, a pracujemy trybem nieregularnym. Osoby, które pracują w tzw. wolnych zawodach (graficy, programiści, copywriterzy i inni), którzy nie posiadają umowy zlecenia lub umowy o pracę, nie będą mieli możliwości wzięcia kredytu. Często to właśnie oni — kiedy np. chcą otworzyć firmę — chcą ubiegać się o kredyt, jednak w banku nie mają na niego szans. Swoje kroki dotychczas kierowali do firm pożyczkowych, które były dla nich możliwością wzięcia pożyczki. Niestety do niedawna polityka parabanków nie była zbyt korzystna dla klientów. A jedynym plusem przemawiającym za zastanowieniem się nad ich ofertą była oczywiście możliwość wzięcia kredytu bez zaświadczeń. To jednak zmienia się, a firmy pożyczkowe mają coraz lepsze warunki, nawet bardziej atrakcyjne niż banki.

Otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach jest możliwe

Starania o pożyczkę w banku — nie mając stałego źródła dochodu — będą zwyczajnie bezowocne. Zamiast tracić czas na poszukiwania instytucji bankowej, która przystałaby na niekonwencjonalne dla niej zasady, lepiej jest skierować się gdzie indziej. Gdzie zatem? Choćby do nas.

Otrzymanie pożyczki bez zaświadczeń jest możliwe wtedy, gdy mamy do czynienia np. z produktem finansowym, jakim jest pożyczka prywatna. Nie ograniczają nas w tym przypadku ścisłe procedury bankowe, a jedynie to, na jakie warunki przystanie pożyczkodawca. Daje nam to spore pole do manewru i negocjacji. Co ostatecznie sprawia, że pożyczkę społecznościową możemy uzyskać nawet wtedy, gdy trudno jest nam udokumentować swoje dochody.

Pożyczki bez zaświadczeń i rejestrów BIK, KRD i innych rejestrów

Wiele firm pożyczkowych reklamuje się hasłami "bez BIK i KRD", jak się okazuje już podczas rozpatrywania wniosku, zostaje on po czasie odrzucony. Dlaczego? Jest to spowodowane tym, że firmy takie korzystają z wielu innych rejestrów, które zawierają informacje na temat pożyczkobiorców. Mimo że nie korzystają z tych dwóch najbardziej popularnych, nie oznacza, że nie weryfikują naszej obecnej i przeszłej sytuacji finansowej według tylko sobie wiadomych rejestrów.

W przypadku pożyczki społecznościowej, takiej jak za pomocą serwisu Concash, nie musimy obawiać się, że nasz wniosek pożyczkowy zostanie odrzucony już na wstępnym etapie z powodu naszej przeszłej historii kredytowej. My nie korzystamy do weryfikacji naszych klientów z żadnego rejestru. Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem naszego serwisu, wystarczy potwierdzenie danych w tym dowód osobisty, polskie obywatelstwo, numer telefonu i konta bankowego. A także cierpliwość w oczekiwaniu na znalezienie odpowiedniego inwestora.

Możliwość otrzymania pożyczki bez zaświadczeń nawet w przypadku zadłużeń czy zajęć komorniczych

Oferowany za pomocą serwisu Concash pożyczki pozbanakowe dają możliwość na uzyskanie pieniędzy również tym osobom, które posiadają zadłużenia, a nawet tych, wobec których toczone jest postępowanie komornicze. Ubiegając się o pożyczkę w parabankach, w tej sytuacji moglibyśmy spotkać się z sytuacją odrzucenia wniosku. Nie wspominając już o tym, gdy chcielibyśmy wziąć kredyt w banku. Jednak w przypadku pożyczek społecznościowych mamy o wiele większe możliwości. Proces weryfikowania pożyczkobiorcy jest bardzo elastyczny, co sprawia, że nawet osoby z długami i komornikiem, mogą uzyskać pożyczkę. Wszystko zależy tutaj od tego, czy znajdzie się inwestor, który będzie chciał nam udzielić pożyczki, nawet przy naszej sytuacji.

Praca „na czarno” - gdzie ubiegać się o pożyczkę?

Znalezienie inwestora we własnym zakresie, bez doświadczenia w weryfikacji jest dość trudne i problematyczne. Jednak to jest zazwyczaj obca osoba i nie mamy do niej zaufania. Ofert na rynku jest mnóstwo - pytanie, które są pewne i sprawdzone? Nasz serwis  wychodzi naprzeciw klientom w takiej sytuacji. Przy pomocy strony internetowej z łatwością można złożyć wniosek, aby dodać swoją ofertę do bazy. Korzystając z naszego doświadczenia mają państwo możliwość otrzymania pożyczki w przypadku pracy na czarno - nawet tego samego dnia. Pożyczkodawcami są osoby prywatne, zweryfikowane oraz wyselekcjonowane pod względem możliwości pomocy danej osobie. W naszym serwisie nie pytamy o wpisy w rejestrach. Stawiamy na dobranie indywidualnych rozwiązań.

Jak to działa — pożyczka bez zaświadczeń w Concash?

Chcąc uzyskać pożyczkę w Concash, wypełniamy wniosek zupełnie tak, jak robimy to na innych serwisach lub w banku. Z tym wyjątkiem, że do jego uzupełnienia potrzebujemy zazwyczaj tylko podstawowe dane. Nie są konieczne również zaświadczenia, wyciągi, rachunki, czy też inne dokumenty potwierdzające nasz dochód. Pożyczkodawcy z własnym kapitałem mogą udzielić pożyczki na podstawie zwykłej umowy, co jest rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają udokumentowanego źródła dochodu. Gdy chcemy ubiegać się o wyższą kwotę pożyczki lub też kredyt, pożyczkodawcy udzielają zadłużenia w ramach umowy cywilno-prawnej, a czasem również weksla.

Plusem korzystania z serwisu Concash jest fakt, iż mamy możliwość porozumienia się z inwestorem. Serwis działa na zasadzie łącznika, który pozwala na bezpieczny kontakt pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Nadzorujemy proces weryfikacji stron (użytkowników) oraz staramy się czuwać nad tym, aby wszystko przebiegało w taki sposób, jak ustaliły strony. Dzięki czemu zarówno jedna, jak i druga z nich może czuć się bezpieczna.

Pożyczkodawca i pożyczkobiorca mogą swobodnie komunikować się bezpośrednio za pomocą własnego telefonu lub poczty e-mail, co sprawia, że bez problemu mogą ustalić warunki pożyczki. Istnieje również możliwość negocjacji pomiędzy stronami. Jest ona zależna oczywiście od tego, co oczekuje inwestor i osoba pożyczająca.Posiadamy własną bazę zweryfikowanych inwestorów oraz pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania na dany moment, oraz aktualną sytuację.