Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Wysokość raty

Pożyczka dla osób zadłużonych przez internet, bez sprawdzania rejestrów

Wiele osób pomimo zaciągniętych pożyczek lub kredytów, szuka wsparcia finansowego - czy to na pokrycie aktualnych zobowiązań, czy też na bieżące wydatki. W takiej sytuacji instytucje bankowe po zweryfikowaniu wydają negatywne decyzję. Czynników będących podstawą zdolności kredytowej jest naprawdę sporo. Począwszy od wpisów w rejestrach baz BIK, KRD a skończywszy na aktualnej sytuacji kredytowej (w tym również historii regularnych spłat zobowiązań). Osoba zainteresowana pożyczką dla zadłużonych, niestety ma małe szanse otrzymania jej od tradycyjnych instytucji czy firm.
 

Korzystne rozwiązanie w przypadku braku płynności finansowej.

Alternatywą do pożyczania z banków są pożyczki od prywatnych inwestorów - dla osób zadłużonych. Jest to forma pożyczania, polegająca na odszukaniu prywatnego pożyczkobiorcy (z własnym kapitałem), który udzieli pożyczki na daną kwotę. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści jak np:

  • Niższe oprocentowanie pożyczki - wynikające z racji posiadania przez Pożyczkobiorcę własnego kapitału. Ponadto taka osoba nie ponosi kosztów z tytułu wynajmu lokalu, zatrudnienia pracowników jak w przypadku banków.
  • Mniejsza ilość formalności - osoba prywatna podlega pod inny zbiór wytycznych niż banki, które mają narzucone pewne zasady z góry. Dzięki temu ilość formalności jest ograniczona do minimum.
  • Szybszy czas realizacji - prywatny inwestor nie musi weryfikować baz BIK, KRD czy zapisów w innych rejestrach. Podobnie jest z wynagrodzeniem i aktualnymi zadłużeniami potencjalnego Pożyczkobiorcy.

Pożyczki dla osób zadłużonych z komornikiem.

Wiele osób posiadających zajęcia komornicze zastanawia się nad możliwościami pożyczenia środków finansowych. W przypadku banku taka forma pożyczki jest praktycznie nie osiągalna - zatem gdzie szukać firmy, która uwzględni komornika i przyzna pożyczkę? Serwis Concash.pl jest idealnym miejscem dla takich osób, ponieważ u nas Pożyczkodawcami są prywatni inwestorzy, którzy nie mają obowiązku sprawdzania praktycznie niczego poza podstawowymi danymi oraz weryfikacją realnych możliwości spłaty zobowiązania.

Szybka pożyczka dla zadłużonych przez internet.

Za pomocą serwisów internetowych istnieje możliwość otrzymania pożyczki - nawet dla osób posiadających zadłużenia. Z pomocą naszego serwisu praktycznie każda osoba pełnoletnia może złożyć wniosek, potwierdzić dane i wybrać ofertę Inwestora. Po wyborze wystarczy się z nim skontaktować i na dogodnych warunkach podpisać umowę, aby następnie otrzymać środki pieniężne. Jest to bardzo prosty i wygodny sposób pożyczania przez internet.