Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Wysokość raty

Concash - serwis przyjazny użytkownikowi

Firma Concash.pl sala konferencyjna

Serwis Concash jest największą platformą finansową w Polsce, zajmującą się wyłącznie pożyczkami pozabankowymi. Jesteśmy pionierami w branży, ponieważ pierwsze kroki stawialiśmy, jak tylko narodziło się zapotrzebowanie na tego typu usługi finansowe. Serwis jest alternatywą dla instytucji bankowych oraz sporą konkurencją dla firm pozabankowych. Wyróżniająją nas przede wszystkim możliwości, jakie oferujemy naszym klientom - u nas każdy ma możliwość otrzymania szybkiej pożyczki, nawet jeżeli dana osoba posiada wpisy w bazach BIK, KRD. Posiadamy świetną politykę pozyskiwania inwestorów, dlatego Pożyczkobiorca dodający wniosek oraz ogłoszenie ma wachlarz możliwości do wyboru.

Oferty są przejrzyste a zasady udzielania pożyczek czytelne - nie stosujemy metody „drobnym druczkiem” a stawiamy na uczciwość i szanujemy każdego klienta. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuję pożyczki na spłatę bieżących zobowiązać, czy na zakup nowego auta, niezależnie od kwoty i parametrów pożyczki - u nas każdy jest traktowany poważnie i nasi eksperci robią wszystko, aby oczekiwania klienta zostały spełnione z jego wizją.

Jak to możliwe, że pożyczki Concash są tańsze?

Wiele osób zadaje nam to pytanie, ponieważ ewidentnie różnica kosztów uzyskania pożyczki jest znacznie niższa u nas niż w przypadku konkurencji. Zacznijmy od wyjaśnienia składowej kosztów innych firm:

  • Tradycyjne pożyczki z biur stacjonarnych - takie firmy posiadają ogromne koszta wynajmu lokali, opłat za media, zatrudnienia sporej liczby pracowników. W konsekwencji tego, aby firma generowała zyski, musi przerzucić koszta na Pożyczkobiorców. Nie rzadko osoba pożyczająca musi spłacić prawie dwa razy taką kwotę, jaką pożyczyła. Jest to sytuacja, w której klient takich firm jest na bardzo nie korzystnych stawkach oprocentowania a dodatkowo, posiada mnóstwo opłat dodatkowych jak np. opłaty administracyjne, opłaty karne i wiele, wiele więcej.
  • Pożyczki bezpośrednie z serwisów - jest wiele stron internetowych firm, które do udzielania pożyczki, obracają swoimi finansami. Z racji tego, że struktura takiej organizacji jest bardzo duża to tak jak w przypadku biur stacjonarnych, są generowane dodatkowe koszty. Oprocentowanie w przypadku takich pożyczek jest olbrzymie, a umowy są tak skonstruowane, aby w przypadku jednego dnia poślizgu zapłacić ogromne kary.
  • Tradycyjne banki - jest to forma pożyczana pieniędzy, którą wybierają osoby z czystym BIK-iem, KRD oraz nieposiadające komorników. Oczywiście lista kryteriów jest znacznie większa do spełnienia, aby otrzymać pożyczkę. Mimo braku wpisu w bazach/rejestrach i tak bank może odmówić udzielenia kredytu. Oczywiście w przypadku decyzji pozytywnej, osoba otrzymująca pożyczkę musi podpisać szereg dokumentów oraz umów. Kredyty są bardzo wysoko oprocentowane, więc finalnie bank otrzyma po zwróceniu sporą prowizję, co odbija się na kieszeni Pożyczkodawcy. Warto też, wspomnieć o tym, że banki mogą podnieść ratę kredytu.

Jak widać koszta oraz formalności w przypadku różnych gałęzi finansowych są różne i bywają niekorzystne. Nasz serwis kojarzy inwestorów z Pożyczkobiorcami - dzięki czemu oferty pożyczek są znacznie korzystniejsze, tańsze i szybsze.

Jak działa firma?

Zatrudniamy wyłącznie pozytywnie nastawionych ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy przychodzą do pracy. Nasz cały zespół jest ze sobą zżyty, a jak wiadomo - pozytywna energia zostaje przekazywana dalej. Staramy się w pełni zadowolić klienta i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa była na jak najwyższym poziomie. Posiadamy wiele lat doświadczenia przy pracy z klientem oraz z produktami finansowymi. U nas nie ma „pracowników” a zamiast tego posiadamy zespół, który jest jak rodzina. Rynek finansowy nie jest nam obcy, znamy zasady na nim obowiązujące i oferty, jakie są serwowane w bankach.

Wiemy jak wiele papirologi i zachodu wymaga próba otrzymania pożyczki. Z ekonomicznego punktu widzenia, czas jest najcenniejszym aktywem, więc nie tracąc go na zbędne formalności, dajemy możliwość uzyskania szybkich pożyczek, oszczędzając przy tym środowisko naturalne. Sterty papierów są zbędne - u nas nie znajdziesz niepotrzebnych zapisów, które zawierają różnego typu haczyki jak w przypadku parabanków. Jesteśmy serwisem służącym pomocą i doradztwem, a naszym zadaniem jest szybkie znalezienie Inwestora na Twój cel.

Pożyczki pozabankowe dla wszystkich.

Z racji tego, że nie jesteśmy bankiem a serwisem kojarzącym obie strony (Pożyczkobiorcę i Inwestora) to mamy nieco inne zasady, niż instytucje bankowe, które mają narzucone rygorystyczne prawa. Tony dokumentów, weryfikacje w rejestrach jak (BIK, KRD), sprawdzanie obecności komornika i wiele więcej to domena tradycyjnych banków. Podobnie jest z wieloma firmami pożyczkowymi, które oferują pożyczki na bardzo złych warunkach.

Nasz serwis jest miejscem, w którym Pożyczkodawcami są zweryfikowani inwestorzy. To jest słowo klucz, ponieważ są to osoby z własnym kapitałem, które za niewielki procent wolą zainwestorać swoje oszczędności, zamiast trzymać je na praktycznie zerowej stopie oprocentowania a banku. Jest to korzystne zarówno dla osób pożyczających, jak i udzielających pożyczek. Obie strony mają z tego tytułu korzyści. Pożyczkobiorca może otrzymać potrzebną kwotę na bardzo dobrych warunkach, która w dodatku jest elastyczna. A z kolei Inwestor ma swoje oszczędności na nieco lepszej „lokacie” niż tej bankowej. Dlatego tak prężnie rozwija się nasza baza osób zainteresowanych pożyczaniem.

Szeroki wachlarz produktów finansowych.

Concash w swojej bazie posiada oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz wpasowuje się w założenia klienta. Pożyczki bez bik są świetnym rozwiązaniem dla osób zadłużonych. Jeżeli potrzebna jest natomiast szybka pożyczka (chwilówka), a w dodatku na dowód to taką ofertę również osoba zainteresowana może znaleźć. Przekrój jest naprawdę spory, a to wszystko jest po to, aby klient miał możliwość odszukania takiej oferty, jaka mu odpowiada. Pod względem ilości rat, oprocentowania, jak i samej kwoty. Każdy klient posiada inne potrzeby - czy to pożyczyć na krótki okres, aby rozwiązać chwilowy problem z płynnością finansowa przez utratę pracy, czy też na zakup nowej maszyny produkcyjnej do firmy.

Nie wnikamy w szczegóły, ponieważ ta kwestia leży po stronie Pożyczkobiorcy. Jesteśmy po to, aby pomóc przy wyborze najlepszego rozwiązania i za pomocą ogłoszenia przedstawić preferencje danego klienta. Poprowadzimy klienta „od a do z”, aby wszystko było jasne i co najważniejsze, aby pożyczki została udzielona jak najszybciej. Cały proces nie potrwa za długo - wystarczy złożyć wniosek, potwierdzić dane, a następnie w przypadku zainteresowania przez potencjalnych pożyczkodawców - wybrać Inwestora i odebrać pożyczkę.

 

Życzymy przyjemnej pracy w naszym serwisie!

Zespół Concash