Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Concash - serwis przyjazny użytkownikowi

Firma Concash.pl sala konferencyjna

Serwis Concash jest rozbudowaną Polską platformą finansową, zajmującą się wyłącznie pożyczkami pozabankowymi. Posiadamy spory bagaż doświadczeń w branży, ponieważ pierwsze kroki stawialiśmy, jak tylko narodziło się zapotrzebowanie na tego typu usługi finansowe. Serwis jest alternatywą dla instytucji bankowych oraz sporą konkurencją dla pozostałych platform pozabankowych. Wyróżniają nas przede wszystkim możliwości, jakie oferujemy naszym klientom - u nas każdy ma możliwość otrzymania szybkiej pożyczki, nawet jeżeli dana osoba posiada wpisy w bazach BIK, KRD. Posiadamy świetną politykę pozyskiwania Pożyczkodawców, dlatego Pożyczkobiorca dodający wniosek z ofertą ma wachlarz możliwości do wyboru.

Oferty są przejrzyste a zasady udzielania pożyczek przez Pożyczkodawców czytelne - nie stosujemy metody „drobnym druczkiem” a stawiamy na zadowolenie klienta. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuję pożyczki na spłatę bieżących zobowiązać, czy na zakup nowego auta, niezależnie od kwoty i parametrów pożyczki - u nas każdy jest traktowany poważnie i nasi eksperci robią wszystko, aby oczekiwania klienta zostały spełnione z jego wizją.

Jak to możliwe, że pożyczki w Concash mogą być tak atrakcyjne?

Wiele osób zadaje nam to pytanie, zacznijmy jednak od wyjaśnienia składowej kosztów innych firm:

  • Pożyczki z biur stacjonarnych - takie firmy posiadają ogromne koszta wynajmu lokali, opłat za media, zatrudnienia sporej liczby pracowników. W konsekwencji tego, aby firma generowała zyski, musi przerzucić koszta na Pożyczkobiorców. Nie rzadko osoba pożyczająca musi spłacić dodatkowo wiele prowizji. Jest to sytuacja, w której klient takich firm jest na bardzo niekorzystnych stawkach oprocentowania a dodatkowo, posiada mnóstwo opłat dodatkowych jak np. opłaty administracyjne, opłaty karne i wiele, wiele więcej.
  • Tradycyjne banki - jest to forma pożyczana pieniędzy, którą wybierają osoby z czystym BIK-iem, KRD oraz nieposiadające komorników. Oczywiście lista kryteriów jest znacznie większa do spełnienia, aby otrzymać pożyczkę. Mimo braku wpisu w bazach/rejestrach i tak bank może odmówić udzielenia kredytu. Oczywiście w przypadku decyzji pozytywnej, osoba otrzymująca pożyczkę musi podpisać szereg dokumentów oraz umów. Kredyty są wysoko oprocentowane, więc finalnie bank otrzyma po zwróceniu sporą prowizję, co odbija się na kieszeni Pożyczkodawcy. Warto też, wspomnieć o tym, że banki mogą podnieść ratę kredytu.

Jak widać koszta oraz formalności w przypadku różnych gałęzi finansowych są różne i bywają niekorzystne, co z kolei przekłada się na trudność dokonania wyboru. Nasz serwis kojarzy Pożyczkodawców z Pożyczkobiorcami poprzez przesłanie wniosku - dzięki czemu oferty pożyczek mogą być znacznie korzystniejsze, tańsze i szybsze. Z racji rozbudowanej bazy zweryfikowanych Pożyczkodawców, klient może mieć wiele możliwości wyboru najkorzystniejszej oferty z wachlarza wielu propozycji. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet osoby wpisane do rejestrów mają szansę na otrzymanie pożyczki dzięki naszemu serwisowi.

Jak działa serwis?

Zatrudniamy wyłącznie pozytywnie nastawionych ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy przychodzą do pracy. Nasz cały zespół jest ze sobą zżyty, a jak wiadomo - pozytywna energia zostaje przekazywana dalej. Staramy się w pełni zadowolić klienta i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa była na jak najwyższym poziomie. Posiadamy spore doświadczenie z pracą z klientem oraz z produktami finansowymi. U nas nie ma „pracowników” a zamiast tego posiadamy zespół. Rynek finansowy nie jest nam obcy, znamy zasady na nim obowiązujące i oferty, jakie są serwowane w bankach.

Wiemy jak wiele papirologi i zachodu wymaga próba otrzymania pożyczki. Z ekonomicznego punktu widzenia, czas jest najcenniejszym aktywem, więc nie tracąc go na zbędne formalności, dajemy możliwość uzyskania szybkich pożyczek, oszczędzając przy tym środowisko naturalne. Sterty papierów są zbędne - u nas nie znajdziesz niepotrzebnych zapisów, które zawierają różnego typu haczyki jak w przypadku niektórych parabanków. Jesteśmy serwisem służącym pomocą w znalezeniu ofery pożyczkowej dla Ciebie za pośrednictwem naszej platformy. Wytarczy wysłać wniosek a my zajmemy się resztą poprzez przesanie wniosku do różnych firm pożyczkowych. Naszym zadaniem jest szybkie znalezienie Pożyczkodawcy na Twój cel.

Pożyczki pozabankowe dla wszystkich.

Z racji tego, że nie jesteśmy bankiem a serwisem kojarzącym obie strony (Pożyczkobiorcę i Inwestora) to mamy nieco inne zasady, niż instytucje bankowe, które mają narzucone rygorystyczne prawa. Tony dokumentów, weryfikacje w rejestrach jak (BIK, KRD), sprawdzanie obecności komornika i wiele więcej to domena tradycyjnych banków. Podobnie jest z wieloma firmami pożyczkowymi, które oferują pożyczki na bardzo złych warunkach.

Nasz serwis jest miejscem, w którym Pożyczkodawcy są zweryfikowani. To jest słowo klucz, ponieważ są to Pożyczkodawcy z własnym kapitałem, którzy inwestują w pożyczki naszych klietów. Jest to rozwiązanie korzystne dla Pożyczkobiorców, ponieważ ze wględu na szeroki zakres ofert, mogą dokonać wyboru najlepszej dla siebie.

Szeroki wachlarz produktów finansowych.

Concash w swojej bazie posiada oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz wpasowuje się w założenia klienta. Pożyczki bez bik są świetnym rozwiązaniem dla osób zadłużonych. Jeżeli potrzebna jest natomiast szybka pożyczka (chwilówka), a w dodatku na dowód to taką ofertę również osoba zainteresowana może znaleźć. Przekrój jest naprawdę spory, a to wszystko jest po to, aby klient miał możliwość odszukania takiej oferty, jaka mu odpowiada. Pod względem ilości rat, oprocentowania, jak i samej kwoty. Każdy klient posiada inne potrzeby - czy to pożyczyć na krótki okres, aby rozwiązać chwilowy problem z płynnością finansowa przez utratę pracy, czy też na zakup nowej maszyny produkcyjnej do firmy.

Nie wnikamy w szczegóły, ponieważ ta kwestia leży po stronie Pożyczkobiorcy. Jesteśmy po to, aby pomóc przy wyborze najlepszego rozwiązania dla naszych klietów. Poprowadzimy Pożyczkodbiorców „od a do z”, aby wszystko było jasne i co najważniejsze, zadbamy o to, aby pożyczki została udzielona jak najszybciej. Cały proces nie potrwa za długo - wystarczy złożyć wniosek, potwierdzić dane, dać nam czas na przekazanie wniosku do Pożyczkodawców, a następnie w przypadku zgody na otrzymanie pożyczki przez potencjalnych pożyczkodawców - wybrać Inwestora i odebrać pożyczkę.

 

Życzymy przyjemnej pracy w naszym serwisie!

Zespół Concash