Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty
Pożyczki udzielane przez osoby prywatne

Pożyczki prywatne są tradycyjną formą otrzymywania gotówki, kojarzoną zazwyczaj z pożyczaniem od osób bliskich. W dobie internetu oraz na przestrzeni lat taka forma pożyczek nabrała nieco innego znaczenia i stała się produktem finansowym oferowanym przez serwisy pożyczkowe, oraz parabanki. Pożyczki pozabankowe są udzielane również przez osoby prywatne, które posiadają własny kapitał. Jest to rozwiązanie, przy którym obie strony (Pożyczkobiorca oraz Inwestora) korzystają. Osoba udzielająca takiej pożyczki inwestuje swoje oszczędności, a Pożyczkobiorca ma możliwość negocjacji otrzymanej oferty. Kolejną zaletą jest bezpośredni kontakt stron, ponieważ mogą indywidualnie ustalić dane kryteria współpracy. Niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana potrzebuję małą kwotę na drobny wydatek, czy na rozwinięcie wysokobudżetowego projektu to ma możliwość dogadania się z inwestorem. W przypadku instytucji bankowych jest ciężko otrzymać jakikolwiek kredyt.

 

Czym są pożyczki prywatne?

Nikogo nie dziwi fakt, że popyt na pożyczki pozabankowe stale rośnie. Wymagania kredytowe dla klientów banków są nie tylko wygórowane, ale często dość kłopotliwe do spełnienia. Dodatkowym powodem, dla którego inwestorzy rezygnują z usług zwyczajnych banków, są niedogodności związane z dojazdem do niego. Wraz z rozwojem usług pozabankowych, a także branży finansowej i internetu pojawiają się możliwości, które jeszcze kilka lat temu były zupełnie nie do realizacji. Jedną z takich są właśnie pożyczki prywatne.

Pożyczki prywatne kojarzymy raczej (i słusznie) z formami, które są nam udzielane przez znajomych, rodzinę, bliskich i przyjaciół. Z rąk do rąk, często bez umowy, a nawet oprocentowania. Choć dawna forma tego typu pożyczek chyba nigdy nie zostanie zażegnana, to wraz z rozwojem technologii, zapotrzebowaniem, a także rozwojem branży finansowej pojawiają się możliwości, które pozwalają na prywatne oferty od osób zupełnie nam nieznajomych. Nazywani "inwestorami" pożyczkodawcy, udzielają kredytów poprzez serwisy pożyczkowe, parabanki, a także portale oferujące tzw. pożyczki społecznościowe.

Dlaczego inwestorzy decydują się na udzielanie pożyczek? Przede wszystkim z tego względu, że i oni nie są na tym stratni, a zyskują. Jest to zatem korzystna — jeśli ustalimy odpowiednie dla nas warunki pożyczkowe — umowa dla obu stron transakcji. Pośrednik pełni tutaj rolę nie tylko łącznika pomiędzy dwoma stronami, ale również nadzoruje cały proces, aby w razie komplikacji, móc pomóc stronom w rozwiązaniu problemu.

Osoby, które pożyczają swoje pieniądze, otrzymują wynegocjowany ze stroną procent. Bezpośredni kontakt pomiędzy pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą to niezwykły atut pożyczek prywatnych, gdyż bez problemu mogą się one ze sobą porozumiewać i ustalać warunki oferty. Dzięki czemu transakcja jest korzystna dla obu stron.

Pożyczanie w przedstawionej formie może dotyczyć zarówno małych kwot, które przeznaczone są na drobne, bieżące wydatki, jak i tych dużych, które pożyczkobiorca ma zamiar wykorzystać na rozkręcenie biznesu. W przeciwieństwie do instytucji bankowej — która rozstrzyga o przyznaniu kredytu na bazie liczb i sztywnych rachunków — tutaj możemy liczyć na możliwość dogadania się i dogrania wszystkich szczegółów, które będą związane z przedsięwzięciem. Pożyczki prywatne mogą stanowić możliwość na inwestycje dla osób, które nie mają stałych dochodów, pracują na umowę o dzieło, bądź są freelancerami. Tłumaczenie bankom tego, że nie jesteśmy na etacie i nie możemy przedstawić im zaświadczenia o zarobkach, czy zatrudnieniu, może być grą niewartą świeczki, która ostatecznie spowoduje jedynie zmarnowanie czasu, jak również pieniędzy. W przypadku pożyczek prywatnych możemy spodziewać się większego zrozumienia w tej kwestii, co daje nam możliwość na realizację swoich planów i inwestycji.

Pożyczka prywatna bez BIK i KRD oraz innych baz/rejestrów

O pożyczkę prywatną mogą ubiegać się osoby, które mają już inne zobowiązania kredytowe. Ponownie, stawia to tę ofertę w znacznie lepszym świetle, niż propozycje bankowe. Udając się do banku, nie dość, że będziemy zobowiązani do udzielenia wielu istotnych informacji, skompletowania pliku dokumentów i poświęcenie wiele czasu, to jeszcze nasza zdolność kredytowa będzie oceniana na podstawie scoringu, który ostatecznie może okazać się niekorzystny dla nas.

Decydując się na wsparcie finansowe w takiej formie, zazwyczaj nie jesteś zobowiązany/a do przedkładania pliku dokumentów, aby udowodnić wysokość swoich zarobków. W celu jej udzielenia możliwe, że nie będzie sprawdzany nawet Twój rejestr BIK lub KRD. Wiele firm pożyczkowych reklamuje swoje usługi przyciągającym hasłem, iż udziela pożyczki właśnie bez sprawdzania owych rejestrów. I mimo iż tego nie robi, to korzysta z innych tego typu baz danych, które kończą się odrzuceniem wniosku o przyznanie pożyczki.

W przeciwieństwie do metodologii zarówno instytucji bankowych, jak i parabanków, pożyczki społecznościowe nie korzystają z rejestrów danych kredytowych, co znacząco zwiększa szansę na przyznanie pożyczki.

Prywatne pożyczki dla zadłużonych

Prywatne pożyczki mogą zostać udzielone nawet w przypadku zadłużeń. Osoby posiadające negatywne decyzję banków oraz wpisy w rejestrach mają więc możliwość skorzystania z tej alternatywy. Kolejnym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest oszczędzenie czasu na próby otrzymania kredytu. Instytucje bankowe wymagają mnóstwo czasu na wszelkie weryfikacje oraz w przypadku pozytywnej decyzji podpisywanie stery dokumentów. Wiele osób zainteresowanych wsparciem finansowym właśnie z tego względu decyduję się na prywatną pożyczkę, ponieważ jest zdecydowanie łatwiej ją uzyskać.

Pożyczki od prywatnych inwestorów nie są niedostępne dla osób z trudną sytuacją finansową. Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki, a bank nawet nie chce z Tobą rozmawiać, to powinieneś/aś spróbować swoich sił właśnie na naszym portalu. Posiadamy własną bazę inwestorów, którzy są otwarci na negocjacje. Spróbuj sam i złóż wniosek już dziś!

Oferty pożyczek prywatnych / społecznościowych

Coraz więcej osób poszukuje ofert pożyczki od prywatnych inwestorów. Dzieje się tak, ponieważ ludzie zaczynają dostrzegać wzrosty cen w bankach oraz niektórych firmach zajmujących się pożyczkami pozabankowymi. W takiej sytuacji najwygodniejszym rozwiązaniem jest znalezienie serwisu, który posiada własną bazę inwestorów. Szukanie na własną rękę jest uciążliwe z wielu powodów. Obca, niezweryfikowana osoba jest mało wiarygodna. Platformy finansowej jak nasza zajmują się budowaniem bazy, w której znajdują się wyłącznie zweryfikowane osoby współpracujące. Pożyczka bez BIK jest dodatkowym atutem naszej bazy. Z nami każdy szansę otrzymania wsparcia finansowego, nawet jeżeli posiada wpisy w rejestrach dłużników.

Na jakie oferty możesz liczyć, decydując się na rejestracje w naszym portalu? Z pewnością będzie ich wiele, gdyż baza naszych inwestorów jest rozbudowana. Łączymy tych, którzy poszukują godnej zaufania osoby do udzielania pożyczki, jak i tych, którzy chcą udzielać pożyczek nie narażając się na zbyteczne ryzyko. Więc niezależnie od tego, czy jesteś z Poznania, Warszawy, Gdańska, czy też innej lokalizacji w całym kraju, masz możliwość otrzymania oferty dla siebie przez internet. Co więcej, z pewnością nie będzie ona jedyną. Szeroka baza inwestujących daje Ci szansę na uzyskanie nawet kilku ofert na Twoje zapytanie. To pozwoli Ci na wybranie tej najlepszej dla Ciebie.

Możliwość swobodnej komunikacji pomiędzy inwestorem a pożyczkobiorcą jest tutaj kluczowa, gdyż dzięki temu możecie wspólnie wypracować korzystną dla obu stron ofertę.

"Udzielę szybko pożyczki prywatnej"

Anonse tego typu nie są rzadkością na portalach aukcyjnych, czy ogłoszeniowych. Budzą one jednak pewne zastrzeżenia zarówno co do ich charakteru, jak i warunków, które zaproponuje nam osoba udzielająca pożyczki. Nie dziwi zatem fakt, że ci, którzy decydują się na odpowiedź na takie ogłoszenia, są osobami, które nie mogą w żadnym miejscu uzyskać potrzebnych im pieniędzy i szukają rozwiązań nawet ekstremalnych.

W przypadku pożyczki prywatnej z naszym portalem nie będziesz musiał/a narażać się na niepotrzebne ryzyko jak w przypadku szukania inwestora na własną. Piastujemy pieczę nad weryfikacją inwestorów współpracujących i staramy się pomagać nieporozumieniach pomiędzy stronami. Nie zgadzaj się na niebezpieczeństwo, gdy możesz uzyskać pożyczkę u nas.

Pożyczki prywatne przez internet w Concash

Znalezienie Odpowiedniego inwestora, który spełnia dane wymagania to specjalność naszego serwisy. Z racji rozbudowanej bazy inwestorów, składając wniosek przy pomocy naszej strony internetowej, masz szansę na otrzymani wielu propozycji ofert pożyczek od prywatnych inwestorów. Po dokonaniu wyboru odnośnie do oferty wystarczy się skontaktować z inwestorem, podpisać przejrzystą umowę oraz odebrać pożyczkę. Wielu osobą wydaję się, że cały proces jest długotrwały i trudnym jednak przy pomocy zespołu Concash, wszystkie formalności można załatwić błyskawicznie i cieszyć się z otrzymanej pożyczki.