Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Oprocentowanie
Okres spłaty
Wysokość raty
Pożyczki udzielane przez osoby prywatne

Pożyczki prywatne są tradycyjną formą otrzymywania gotówki, kojarzoną zazwyczaj z pożyczaniem od osób bliskich. W dobie internetu oraz na przestrzeni lat taka forma pożyczek nabrała nieco innego znaczenia i stała się produktem finansowym oferowanym przez serwisy pożyczkowe, oraz parabanki. Pożyczki pozabankowe są udzielane również przez osoby prywatne, które posiadają własny kapitał. Jest to rozwiązanie, przy którym obie strony (Pożyczkobiorca oraz Inwestora) korzystają. Osoba udzielająca takiej pożyczki inwestuje swoje oszczędności, a Pożyczkobiorca ma możliwość negocjacji otrzymanej oferty. Kolejną zaletą jest bezpośredni kontakt stron, ponieważ mogą indywidualnie ustalić dane kryteria pożyczki. Niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana potrzebuję małą kwotę na drobny wydatek, czy na rozwinięcie wysokobudżetowego projektu to ma możliwość dogadania się z inwestorem. W przypadku instytucji bankowych jest ciężko otrzymać jakikolwiek kredyt.

Pożyczka prywatna - dla osób zadłużonych, bez sprawdzania rejestrów BIK-u i KRD.

Prywatne pożyczki mogą zostać udzielone mimo wpisu w bazach BIK i KRD. Osoby posiadające negatywne decyzję banków oraz wpisy w rejestrach mają więc możliwość skorzystania z tej alternatywy. Kolejnym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest oszczędzenie czasu na próby otrzymania kredytu. Instytucje bankowe wymagają mnóstwo czasu na wszelkie weryfikacje oraz w przypadku pozytywnej decyzji podpisywanie stery dokumentów. Wiele osób zainteresowanych wsparciem finansowym właśnie z tego względu decyduję się na prywatną pożyczkę, ponieważ jest zdecydowanie łatwiej ją uzyskać.

Oferty pożyczek prywatnych - bez BIK.

Coraz więcej osób poszukuje ofert pożyczki od prywatnych inwestorów. Dzieje się tak, ponieważ ludzie zaczynają dostrzegać wzrosty cen w bankach oraz niektórych firmach zajmujących się pożyczkami pozabankowymi. W takiej sytuacji najwygodniejszym rozwiązaniem jest znalezienie serwisu, który posiada własną bazę inwestorów. Szukanie na własną rękę jest uciążliwe z wielu powodów. Obca, niezweryfikowana osoba jest mało wiarygodna. Platformy finansowej jak nasza zajmują się budowaniem bazy, w której znajdują się wyłącznie zweryfikowane osoby współpracujące. Pożyczka bez BIK jest dodatkowym atutem naszej bazy. Z nami każdy szansę otrzymania wsparcia finansowego, nawet jeżeli posiada wpisy w rejestrach dłużników.

Szybkie pożyczki prywatne Concash.

Znalezienie Odpowiedniego inwestora, który spełnia dane wymagania to specjalność naszego serwisy. Z racji rozbudowanej bazy inwestorów, składając wniosek przy pomocy naszej strony internetowej, masz możliwość wyboru spośród wielu propozycji ofert pożyczek od prywatnych inwestorów. Po dokonaniu wyboru odnośnie do oferty wystarczy się skontaktować z inwestorem, podpisać przejrzystą umowę oraz odebrać pożyczkę. Wielu osobą wydaję się, że cały proces jest długotrwały i trudnym jednak przy pomocy zespołu Concash, wszystkie formalności można załatwić błyskawicznie i cieszyć się z otrzymanej pożyczki.