Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota pożyczki
Okres spłaty

Konsolidacja zobowiązań finansowych


Konsolidacja zobowiązań finansowych to nic innego jak połączenie wielu różnych długów w jeden z niższą ratą. Aktualnie pożyczki przez Polaków są pobierane stosunkowo często i gdy stracimy kontrolę nad naszym budżetem, to możemy wpaść w spiralę długów. Kwoty zobowiązań mogą przewyższyć nasze środki, które możemy przeznaczyć na spłatę. W takiej sytuacji ciężko jest być terminowym i regularnie spłacać daną kwotę co może wiązać się z wpisami do rejestrów dłużników. Taki wpis z kolei utrudnia nam otrzymanie pomocy finansowej. Konsolidacja kredytów oraz pożyczek jest możliwa w każdej sytuacji, jednak trzeba wiedzieć, że nie każda firma bądź bank będzie zainteresowana współpracą. Bardzo często takie zapytanie spotka się z odmową już po krótkim wywiadzie. Jednak w każdej sytuacji da się coś zrobić, aby otrzymać pomoc.

Pożyczka konsolidacyjna z niższą ratą

Konsolidacja zobowiązań finansowych to połączenie kilku różnych kredytów lub pożyczek w jedno zobowiązanie. Możliwe jest dokonanie konsolidacji nie tylko zaciągniętych wcześniej kredytów, ale także innych rodzajów zobowiązań jak zadłużenie limitu na koncie czy kredyt gotówkowy albo zakupy na raty. Tym samym takie rozwiązanie pozwala na pozbycie się kłopotu spłacania rat w różnych bankach i w różnych terminach. Oczywiście podstawową zaletą pożyczki konsolidacyjnej jest obniżenie poziomu miesięcznych wydatków z tytułu płaconych rat. Konsolidacja umożliwia bowiem wydłużenie okresu spłaty czy przeniesienie zobowiązań do pożyczkodawcy oferującego lepsze warunki finansowe. Tym samym jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy zmagają się z dużą ilością zobowiązań i koniecznością płacenia wysokich rat.

Konsolidacja zobowiązań - Prostsze zarządzanie zobowiązaniami

Konsolidacja zobowiązań sprawia także, że zarządzanie zaciągniętymi zobowiązaniami staje się znacznie łatwiejsze. Każda osoba posiadająca wiele różnych pożyczek doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudno jest kontrolować wiele różnych firm pożyczkowych w skali miesiąca. Dopilnowanie wszystkich terminów i wysokości rat może okazać się niezwykle kłopotliwe. Właśnie dlatego pożyczki konsolidacyjne są doskonałym rozwiązaniem – przecież znacznie lepiej posiadać jednego pożyczkodawcę niż wielu różnych. Dzięki złączeniu zobowiązań w jedno nie trzeba się już martwić spłacaniem wielu rat, pilnowaniem terminów, wysokości płatności czy dokonywania spłacania należności w różnych instytucjach.

Konsolidacja zobowiązań - wiele korzyści
Niższe oprocentowanie pożyczki konsolidacyjnej niesie ze sobą także inne korzyści. Dzięki połączeniu zobowiązań w jedno i zamienieniu drogich kredytów na jeden tańszy, zyskuje się pieniądze, które można przeznaczyć na inny cel – zaoszczędzić czy wykorzystać do zaspokojenia aktualnych potrzeb albo pokrycia nieprzewidzianych wydatków. Ponadto konsolidacja kredytów jest dowolna – można połączyć wszystkie w jedno lub zdecydować jedynie o częściowej konsolidacji zadłużenia.

Pożyczki konsolidacyjne online

Polacy zaciągają pożyczki stosunkowo często. Tym samym wiele osób zmaga się ze wzrastającą ilością zobowiązań, traci kontrolę nad budżetem i wpada w spiralę długów. W takich przypadkach kwoty zobowiązań mogą znacznie przekraczać miesięczne środki, które jest się w stanie przeznaczyć na spłatę, a dotrzymywanie terminów okazuje się niemożliwe. Ostatecznie skutkuje to wpisaniem do Krajowego Rejestru Dłużników czy komornikiem. Na szczęście pożyczka konsolidacja jest możliwa w każdym przypadku nawet online. O ile nie każda firma bądź bank będzie zainteresowana współpracą, istnieje także możliwość skorzystania z usług serwisu pożyczkowego pośredniczącego między dłużnikami a inwestorami.

Konsolidacja kredytu bez BIK i KRD

Zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego bez oceny historii kredytowej w BIK i KRD to rozwiązanie, którym zainteresowana jest coraz większa liczba dłużników. W momencie, gdy sytuacja finansowa drastycznie się pogarsza, należy jak najszybciej zareagować. Dzięki konsolidacji można w szybki sposób zamienić kilka drogich rat kredytowych w jedną niższą, a tym samym uniknąć popadnięcia w zadłużenie. Konsolidacyjne pożyczki bez BIK i KRD są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które zostały odrzucone przez bank z powodu negatywnych wpisów w rejestrze. Dzięki możliwości dokonania konsolidacji bez BIK, każdy ma szansę na zmianę miesięcznych rat i to bez względu na swoją historię kredytową.

Konsolidacja kredytów i pożyczek jest możliwa

Osoby z licznymi obciążeniami kredytowymi powinny poważnie zastanowić się nad dokonaniem konsolidacji zobowiązań. Tym bardziej, że możliwości co do wysokości rat i czasu spłaty jest naprawdę wiele. W przypadku wydłużenia czasu spłaty rata miesięczna będzie niższa, z kolei szybka spłata aktualnego zobowiązania pozwala na uiszczenie mniejszej kwoty w ramach wcześniejszej spłaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie osoby posiadające zobowiązania kredytowe czy pożyczkowe mogą czuć się znacznie spokojniej. Konsolidacja sprawi bowiem, że finalnie zobowiązania staną się realne do spłaty i znacznie łatwiej będzie wydostać się ze spirali zadłużeń czy problemów finansowych. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób z komornikiem czy wpisem do Krajowego Rejestru Dłużników.

Konsolidacja zobowiązań - jaką firmę wybrać?

Sama decyzja o dokonaniu konsolidacji zobowiązań to jednak nie wszystko – należy także wybrać najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie. Nasz serwis stanowi idealny przykład wygodnego sposobu realizacji ogłoszeń oraz wniosków. Cała procedura przebiega szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Ponieważ doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, staramy się dostosować ofertę do ich potrzeb i preferencji. Co więcej, Concash umożliwia konsolidację kredytów i pożyczek przez internet, by zagwarantować jeszcze większy komfort przy korzystaniu z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, by konsolidacja zobowiązań bez BIK i KRD przebiegała szybko, wygodnie i na najbardziej korzystnych warunkach.

Oferty pożyczek konsolidacyjnych

Nie jesteśmy bankiem, ale serwisem kojarzącym pożyczkodawcę i inwestora. Tym samym działamy na innych zasadach niż tradycyjne instytucje bankowe. Nie wymagamy tony dokumentów czy weryfikacji rejestracji w BIK albo KRD, nie sprawdzamy także obecności komornika. W naszym serwisie pożyczkodawcami są sprawdzeni inwestorzy, a więc osoby z własnym kapitałem, które za niewielki procent chcą zainwestować swoje oszczędności. Tym samym obie strony odnoszą korzyści - pożyczkobiorca otrzymuje potrzebną kwotę na bardzo dobrych warunkach, a inwestor zyskuje nieco większy procent od swoich oszczędności. Ponieważ w swojej bazie posiadamy liczną grupę zaufanych inwestorów, która stale się powiększa, każdy pożyczkobiorca ma szansę na dokonanie najbardziej korzystnej konsolidacji. Naszą działalność cechuje profesjonalizm i przyjazne podejście. Priorytetem jest dla dobra relacja z klientem, dlatego w zespole Concash znajdują się wyłącznie osoby z przyjaznym podejściem do użytkowników serwisu.